Merhaba, bugün 19 Haziran 2024 Çarşamba
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
Marmaraereğlisi Belediyesi’nin Yaz Kurslarıyla Çocuklar İçin Eğlenceli Zamanlar Başlıyor

Marmaraereğlisi Belediyesi, yaz aylarında çocuklar için dolu dolu bir yaz programı sunuyor. Gençlik Merkezi ve Yeniçiftlik Ek Hizmet Binası'nda düzenlenecek olan yaz kurslarına kayıtlar başladı.

Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi'nde sunulan kurslar arasında satranç, akıl oyunları, resim, görsel sanatlar, İngilizce, yaratıcı drama, el işi etkinlikleri, hızlı okuma, açık hava etkinlikleri, sürpriz geziler, deney, çocuk oyunları, çocuk yogası, müzik ritim, robotik kodlama ve masal saatleri bulunuyor.

Yeniçiftlik Ek Hizmet Binası'nda ise resim, görsel sanatlar, İngilizce, drama, el işi etkinlikleri, hızlı okuma, açık hava etkinlikleri ve sürpriz geziler gibi çeşitli kurslar sunulacak.

Kayıtlar, 27 Mayıs – 14 Haziran tarihleri arasında alınacak olup detaylı bilgi için öğrenci ve veliler Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne bağlı Gençlik Merkezi’ne giderek ya da telefon üzerinden iletişim kurarak bilgi alabilecekler.

Bu yaz Marmaraereğlili çocuklar eğlenceli ve öğretici kurslarla buluşacak.

HABER GÖRSELLERİ
Marmaraereğlisi Belediyesi’nin Yaz Kurslarıyla Çocuklar İçin Eğlenceli Zamanlar Başlıyor
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.