Merhaba, bugün 22 Ocak 2019 Salı
MENÜ
18 Ocak Başkan Uyan^dan yarıyıl tatili mesajı Başkan Uyan^dan yarıyıl tatili mesajı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 2018-2019 eğitim öğretim döneminin, tamamlanan yarıyılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
16 Ocak Can dostlarımızın her zaman yanındayız Can dostlarımızın her zaman yanındayız Marmaraereğlisi Belediyesi, 2018 yılında sokak hayvanlarının tedaviden, beslenmesine, aşılarının yapılmasından kısırlaştırmaya kadar her zaman yanlarında oldu.
10 Ocak “Özgür basın demokrasinin vazgeçilmezidir” “Özgür basın demokrasinin vazgeçilmezidir” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayınlayarak zor şartlar altında çalışarak kamuoyunun bilgilenmesi adına önemli bire görev üstlenen tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
8 Ocak “Hayatımızda engel yok” “Hayatımızda engel yok” Marmaraereğlisi Belediyesi her zaman engelli bireylerin yanında olmaya devam ediyor. Engelli destek hizmetleri ile bölgede örnek gösterilen Marmaraereğlisi Belediyesi ilçede yaşayan engellilere ulaşımdan, hasta yatağına, tekerlekli sandalyeye kadar temel ihtiyaçlarından sosyal hayata katılabilmeleri adına birçok alanda destekçileri oluyor.
7 Ocak Gençlik Merkezi’nde gençler geleceğe hazırlanıyor Gençlik Merkezi’nde gençler geleceğe hazırlanıyor Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde devam eden ücretsiz kurslara öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. Gençlik Merkezi’nde bir yılda yaklaşık 460 öğrencinin akademik eğitimin yanı sıra sosyal ve kültürel etkinliklere katılımı sağlandı.
3 Ocak Başkan Uyan’dan örnek davranış Başkan Uyan’dan örnek davranış Marmaraereğlisi Belediye Meclisi Ocak ayı toplantısı Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan başkanlığında gerçekleştirildi.
3 Ocak Sporda Marmaraereğlisi farkı Sporda Marmaraereğlisi farkı Tekirdağ U-17 Ligi A Grubu’nu oynadığı 14 maçta 13 galibiyet bir beraberlikle şampiyon olarak tamamlayan Marmaraereğlisi Belediyespor U-17 takımı kupa sevincini Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan ile paylaştı.
1 Ocak Başkan Uyan “Biz güçlü bir aileyiz” Başkan Uyan “Biz güçlü bir aileyiz” Başkan Uyan personelin yeni yılını kutladı
31 Aralık Başkan Uyan´dan Yeni Yıl Mesajı Başkan Uyan´dan Yeni Yıl Mesajı Başkan Uyan, tüm vatandaşların yeni yılı kutladı
28 Aralık Yeniçiftlik Mahallesi’nde yaşayan bayanların vazgeçilmez adresi Yeniçiftlik Mahallesi’nde yaşayan bayanların vazgeçilmez adresi Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından ilçede yaşayan bayanların hem meslek edinmeleri hem de ek gelir sağlamaları adına açılan kuaförlük, biçki dikiş uygulama kursları yoğun ilgi görüyor.
26 Aralık Dernek ve STK’larla işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz Dernek ve STK’larla işbirliği içerisinde olmaya devam edeceğiz Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ilçedeki tüm dernek ve Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içerisinde vatandaşların sorunlarına çözüm odaklı yaklaşım içerisinde olduklarını söyledi.
24 Aralık Vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemli Vatandaşlarımızın sağlığı her şeyden önemli 7/24 HASTA NAKİL HİZMETİ
20 Aralık Sokak Hayvanları Yalnız Değil Sokak Hayvanları Yalnız Değil Zorlu kış şartlarının etkisini gösterdiği Marmaraereğlisi’nde yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarının yardımına Marmaraereğlisi Belediyesi koştu.
20 Aralık Marmaraereğlisi’nde karla mücadele Marmaraereğlisi’nde karla mücadele Marmaraereğlisi Belediyesi ilçede etkili olan kar yağışı nedeniyle tuzlama ve kar temizleme çalışmalarını sürdürüyor.Yoğun kar yağışının trafik akışını engellememesi ve vatandaşların zor durumda kalmaması için büyük çaba harcay...
17 Aralık Daha iyi hizmet için öncelik iş sağlığı Daha iyi hizmet için öncelik iş sağlığı Marmaraereğlisi Belediyesi personeline “Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgilendirme ve Yasal Mevzuat eğitimi verildi.
17 Aralık Türkmenli Mahallesi Kültür Merkezi’nde sona gelindi Türkmenli Mahallesi Kültür Merkezi’nde sona gelindi Trakya’nın incisi yatırımlarla gelişiyor
12 Aralık Trakya’nın incisi Marmaraereğlisi Trakya’nın incisi Marmaraereğlisi Başkan Uyan’dan geleceğe yatırım
10 Aralık “Tüm insanlar eşit ve hürdür” “Tüm insanlar eşit ve hürdür” Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları günü dolayısıyla mesaj yayınlayarak tüm insanların doğduğundan itibaren eşit ve hür olduğunu söyledi.
6 Aralık Aralık ayı meclis toplantısı yapıldı Aralık ayı meclis toplantısı yapıldı Marmaraereğlisi Belediyesi Aralık ayı meclis toplantısı, Marmaraereğlisi Belediye Başkan Vekili Doğan Özman başkanlığında Marmaraereğlisi Belediyesi meclis toplantı salonunda yapıldı.Açılış ve yoklama yapılmasıyla birlikte başlayan Meclis Toplantısında 3 gündem m...
5 Aralık "Türk Kadını Her Şeyin En İyisine Layıktır" "Türk Kadını Her Şeyin En İyisine Layıktır" MarmaraereğlisiBelediye Başkanı İbrahim Uyan, Türk kadınının seçme ve seçilme hakkına kavuşmasının 84'üncü yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.Başkan İbrahim Uyan mesajında; "Özgürlük ve bağımsızlık için &cc...