Merhaba, bugün 9 Aralık 2023 Cumartesi
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ

İlk olarak teveccüh göstererek bizi bu göreve layık gören değerli vatandaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Önümüzdeki beş yıllık dönemde Trakya’nın Antik Kenti Marmaraereğlisi’ne her türlü hizmeti yaparak hak ettiği seviyeye getirmek için gece gündüz çalışacağız.

Sevgili Hemşehrilerim…

Trakya’nın vitrin kenti Marmaraereğlisi’nin adından ülke çapında sıkça söz ettirmek için var gücümüzle çalışacağız. Bu yolda sizinle birlikte ilerlerken sosyal haklara, adalete, samimiyete, eşitlik ve özgürlüğe son derece saygılı olarak yol alacağız. Hizmet kalitemizden ödün vermeden ihtiyacı olan her vatandaşımızın yanında yer alacak, ihtiyaçları doğrultusunda Belediyemiz olarak eksiklerini gidereceğiz. Geleceğimizin garantisi olan çocuklarımız için özellikle eğitim alanında hassasiyet göstererek bu konuda üzerimize düşen her görevi yerine getireceğiz. Engelli vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak adına atılacak tüm adımları atacağız. Toplumun her kesiminden vatandaşlarımıza ayrım gözetmeksizin eşit hizmeti götürmek için çabalayacağız. Biz ‘ sizler için buradayız’ diyerek çıktığımız yolda yaşam kalitenizi yükseltmek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Belediye olarak gerçekleştireceğimiz etkinlik ve faaliyetlerle her daim yanınızda olacağız. Geliştirdiğimiz tüm projelerde esas amacımız sizlerin hayatını kolaylaştırmak olacak. Her zaman desteğinizi arkamızda hissederek hareket ederken, geleceğin Marmaraereğlisi’ni birlikte inşa edeceğiz. Mutlu ve güzel yarınlarda her zaman birlikte olmak dileğiyle…

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.