Merhaba, bugün 9 Aralık 2023 Cumartesi
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
MARMARAEREĞLİSİ’NDE, VATANDAŞLARIN YOL İSTEĞİ YERİNE GETİRİLDİ

Marmaraereğlisi Belediye Başkan Vekili Fehmi Duman Çeşmeli Mahallesinde devam eden yol çalışmalarını inceledi. Mahallelerin ihtiyaçlarına göre projeler üreten Marmaraereğlisi Belediyesi, vatandaşların yol talebini hızlıca yerine getirdi.

Marmarareğlisi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, yol çalışmalarını ilçe genelinde yoğun tempoda sürdürüyor. Bu çerçevede Çeşmeli Mahallesi’nde yeni yol çalışmasını inceleyen Marmaraereğlisi Belediye Başkan Vekili Fehmi Duman, bölge sakinleriyle de sohbet etti. İlçe sakinlerinin isteklerine göre hizmetler ürettiklerini vurgulayan Başkan Vekili Duman, “Çeşmeli mahallesi sakinlerimiz belediyemizi ziyaret ederek Belediye Başkanımız Hikmet Ata’ya yol yapım ve onarım çalışması taleplerini bizzat dile getirdiler. Gelen talepler üzerine Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, sahadaki çalışmalarına başladı ve şu anda yol yapım çalışmalarını devam ettiriyoruz. Tüm çalışmalar tamamlandıktan sonra vatandaşlarımızın beklentisi olan bu yolumuzu kullanıma açacağız. Marmaraereğlisi Belediyesi olarak geçen yıl, yapmış olduğumuz çalışmaları artırarak yeni hizmetler yapmaya devam edemiyoruz. Yapılan çalışmaların ilçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Çeşmeli mahallesi sakinleri yapılan hizmetlerden ve özellikle vatandaş taleplerinin hızlı bir şekilde yerine getirilmesinden dolayı Marmaraereğlisi Belediyesi’ne teşekkür etti.

HABER GÖRSELLERİ
MARMARAEREĞLİSİ’NDE, VATANDAŞLARIN YOL İSTEĞİ YERİNE GETİRİLDİ
MARMARAEREĞLİSİ’NDE, VATANDAŞLARIN YOL İSTEĞİ YERİNE GETİRİLDİ
MARMARAEREĞLİSİ’NDE, VATANDAŞLARIN YOL İSTEĞİ YERİNE GETİRİLDİ
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.