Merhaba, bugün 9 Ağustos 2022 Salı
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
Marmaraereğlisi Belediyesi’nden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü’ne Ziyaret

Vakıflar Haftası dolayısıyla Marmaraereğlisi Belediyesi Marmaraereğlisi Kaymakamlığı İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.

Belediye Başkan Yardımcısı Bahattin Çavdar tarafından gerçekleştirilen ziyarette ilçe de bulunan vakfın genel işleyişi hakkında sohbet edilerek Vakıflar Haftası kutlandı. Kendisine çiçek hediye edilen Ayşe Gülmez Dinç, Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı Bahattin Çavdar’a ziyareti için teşekkürlerini iletti.

Vakıflar Haftası’nı kutlayan Çavdar, Belediye Başkanı Hikmet Ata’nın selamlarını ileterek; ‘’ Vakıflar Haftası, insanlardaki yardım duygusunu geliştirmek, dayanışmanın önemini anlatmak ve insanların gönül zenginliğine ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla kutlanmakta olan önemli günlerimizden biridir. Vakıflarımız, toplumumuzda ki birlik ve beraberliğin sağlanmasında önemli bir rol oynamaktadır. Geleneklerimizden günümüze miras kalan bu kültür ile şimdiye kadar insanlık adına birçok yarar sağlanmıştır. Vakıflarımızın toplumumuz açısından faydalarını biliyor ve bu sebeple destekliyoruz.’’ dedi.

Marmaraereğlisi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ayşe Gülmez Dinç ise yapılan nazik ziyaretten dolayı Belediye Başkan Yardımcısı Bahattin Çavdar’a teşekkür edip, çalışmalarında başarılar diledi.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.