Merhaba, bugün 23 Şubat 2019 Cumartesi
MENÜ
“Engelleri birlikte aşıyoruz”"Marmaraereğlisi Belediyesi ilçede yaşayan engellilerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor."

Bu kapsamda Marmaraereğlisi Belediyesi, yaptığı örnek çalışmalara bir yenisini daha ekleyerek, ilçede ikamet eden Hanım Gülabi’nin bedensel engelli çocuğu Eray’a engelli puseti teslim edildi.

“TÜM İHTİYAÇLARINA CEVAP VERMEYE ÇALIŞIYORUZ”

Engelsiz bir Marmaraereğlisi hedefleyen ve bunu gerçekleştirmek için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, sosyal belediyecilik anlayışıyla tüm vatandaşlara ulaşmayı hedeflediklerini dile getirerek; “İlçemizde yaşayan engelli vatandaşlarımıza desteğimiz artarak devam edecek. Biz sadece bu konuda değil, her konuda vatandaşlarımıza yardımcı olmak istiyoruz. Hasta nakil araçlarımız ve engelli nakil aracımızla ilçemizdeki engelli vatandaşlarımızın her zaman hizmetindeyiz. ”dedi.

Marmaraereğlisi’de ikamet eden engelli vatandaşlara akülü- aküsüz tekerlekli sandalye, koltuk değneği, baston vb. gibi medikal malzeme yardımı yapan Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, engelli vatandaşlara sosyal aktivitelerde bulunabilmeleri için ve hastaneye gidip gelebilmeleri için ulaşım hizmeti de veriyor.

Marmaraereğlisi Belediyesi tarafından geçtiğimiz Temmuz ayı içerisinde ilçede ikamet eden 13 engelli vatandaşa tekerlekli sandalye teslim edildi.

Tüm ihtiyaçlarının karşılandığını belirten engelli vatandaşlar Başkan Uyan’a teşekkürlerini iletti.

 

HABER GÖRSELLERİ
“Engelleri birlikte aşıyoruz”
“Engelleri birlikte aşıyoruz”
“Engelleri birlikte aşıyoruz”