Merhaba, bugün 24 Eylül 2022 Cumartesi
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ’NDEN BATI KARADENİZ’DE YAŞANAN SEL FELAKETİNE YARDIM

Batı Karadeniz'de yaşanan büyük sel felaketi üzerine Marmaraereğlisi Belediyesi harekete geçti. 6 kişilik ekip, Kastamonu'ya bağlı Bozkurt ilçesinde arama, kurtarma faaliyetlerine katılmak üzere bir kamyon ve büyük bir loder yola çıktı.

Türkiye, Batı Karadeniz’de ve Orta Karadeniz’de yaşanan büyük sel felaketi haberleriyle sarsıldı. Sel haberini alır almaz Marmaraereğlisi Belediyesi ekipleri, Başkan Hikmet Ata’nın talimatıyla, hazırlıklarını hızla tamamlayıp bölgeye doğru yola çıktı. Batı Karadeniz’i vuran sel felaketi dolayısıyla zor durumda kalan afetzedelere yardım eli uzattı.

‘’Zor günlerinde Karadenizli vatandaşlarımızın yanındayız.’’

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata konu ile ilgili yaptığı açıklamada ‘’Karadeniz'de meydana gelen sel felaketinde can kaybının olmamasını temenni ediyor, tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Devletimizin desteği ile bu felaketi atlatacağız. Sel felaketine destek olmak üzere, bir loder ve kamyonumuz yola çıktı. Zor günlerinde Karadenizli vatandaşlarımızın yanındayız. Dualarımız sizinle Karadeniz.’’ İfadelerini belirtti.

 

HABER GÖRSELLERİ
MARMARAEREĞLİSİ BELEDİYESİ’NDEN BATI KARADENİZ’DE YAŞANAN SEL FELAKETİNE YARDIM
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı ve Aydınlatma Metnini inceleyebilirsiniz.