Merhaba, bugün 10 Aralık 2018 Pazartesi
MENÜ
Satrançta Marmaraereğlisi farkı"2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Tekirdağ Okullar Arası Satranç Turnuvası Marmaraereğlisi ev sahipliğinde tamamlandı."

Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Satranç Federasyonu ve Marmaraereğlisi Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği turnuvada, 10-11 Şubat tarihlerinde minikler, 17-18 Şubat tarihlerinde ise küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerinde müsabakalar düzenlendi.

Marmaraereğlisi Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen satranç turnuvasında, küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerindeki müsabakaların tamamlanmasının ardından dereceye girenlere ödülleri verildi. Marmaraereğlisi Belediye Başkan Yardımcısı İrfan Tütün, gençler kategorisinde dereceye giren öğrencilere ödüllerini takdim etti.

“SATRANÇ İLÇEMİZİN VAZGEÇİLMEZİ”

Marmaraereğlisi’nin satrançta marka haline geldiğini aktaran Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, “4 yıldır desteklediğimiz turnuvalarla satrançta marka şehir haline geldik. Yüzlerce sporcuyu ve veliyi ilçemizde ağılamanın gurunu yaşıyoruz. Bu yıl yine 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Tekirdağ Okullar Arası Satranç Turnuvası’na ev sahipliği yaptık. Satrancın gelişmesi adına emek veren herkese teşekkürlerimi iletiyorum.  Çocuklarımızın hem sosyalleşmeleri hem de gelişimi açısından büyük önem taşıyan satranca olan desteğimiz devam edecek. “diye konuştu.

 

 

HABER GÖRSELLERİ
Satrançta Marmaraereğlisi farkı
Satrançta Marmaraereğlisi farkı
Satrançta Marmaraereğlisi farkı