Merhaba, bugün 3 Temmuz 2020 Cuma
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
Marmaraereğlisi Belediyesi’nden Engellilere, Akülü Tekerlekli Sandalye ve Yürüteç Yardımı

Marmaraereğlisi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü; Engelli vatandaşlara yardım elini uzatmaya devam ediyor.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla, tüm vatandaşlara ulaşmayı hedefleyen Marmaraereğlisi Belediyesi; ilçe sınırları içerisinde ikamet eden, iki engelli vatandaşa akülü tekerlekli sandalye ve yürüteç hediye etti. Belediyeye başvurarak talepte bulunan Harun Karakaya’ya akülü tekerlekli sandalyesi, Güngör Çelebi’ye de akülü tekerlekli sandalye ve yürüteci, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekiplerince teslim edildi.

Engelli Vatandaşlarımızın Her Zaman Yanlarında Olacağız

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, belediye olarak engelli vatandaşları sosyal yaşama katabilmek için, ellerinden gelen özveriyi gösterdiklerini dile getirerek, " Hasta nakil araçlarımız ve engelli nakil araçlarımızla, engelli vatandaşlarımızın sosyal aktivitelerde bulunabilmeleri ve hastaneye gidip gelebilmeleri için ulaşım hizmeti sağlıyoruz. Bununla beraber; gelen talepler doğrultusunda akülü- aküsüz tekerlekli sandalye, koltuk değneği, yürüteç vb. gibi medikal malzeme yardımı da yapıyoruz. Engellilerin karşılaştığı sorunları çözmek, hayat şartlarını iyileştirmek onları toplum içinde hak ettikleri konuma taşımak için elimizden gelen desteği sağlayacağız ve her zaman yanlarında olacağız. " dedi

Başkan Ata’ya Teşekkür Ettiler

Akülü tekerlekli sandalyeye kavuşmanın sevincini yaşayan Harun Karakaya ve Güngör Çelebi, Başkan Ata’ya teşekkürlerini ilettiler.

 

HABER GÖRSELLERİ
Marmaraereğlisi Belediyesi’nden Engellilere, Akülü Tekerlekli Sandalye ve Yürüteç Yardımı
Marmaraereğlisi Belediyesi’nden Engellilere, Akülü Tekerlekli Sandalye ve Yürüteç Yardımı
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.