Merhaba, bugün 3 Temmuz 2020 Cuma
Çağrı Merkezi(0850) 440 09 59
MENÜ
Yarınlarımızı Emanet Ettiğimiz Öğrencilerimiz, Kıymetlimizdir

Yarınlarımızı Emanet Ettiğimiz Öğrencilerimiz, Kıymetlimizdir

 

Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata, 2019-2020 eğitim öğretim yılının ara dönem tatili münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

 

Eğitime verdiği tam destek ve yaptığı çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Başkan Ata; ‘’Her bir öğrencimiz bizim için ayrı ayrı bir değerdir. Gerek velileri, gerek öğretmenleri tarafından bin bir emekle yetiştirilen ve gelecek umudumuz olan öğrencilerimiz bizim kıymetlimizdir. Yarınlarımızı emanet ettiğimiz öğrencilerimiz için yapılacak tüm çalışmalara katkı vermekten her daim gurur duyuyorum. Bireyin temel hakkı olan eğitimden en üst seviyede faydalanması için eğitimin her kademesinde daha iyiye ulaşmayı hedefliyor ve bu bilinçle çalışmalarımıza yön veriyoruz. Evlatlarımızın derslerinde başarılı birer öğrenci olabilmeleri kadar, iyi insan olabilmeleri, evrensel değerlere açık, millî ve manevi değerleri benimsemiş bireyler olarak yetişmelerini de son derece önemsiyoruz. Çünkü eğitim insanı geliştirir, tecrübeli kılar. Bu şekilde bir araya gelmiş bireyler toplumu yüceltir. Eğitim alanında yaptığımız tüm projelerde geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin yarınlarını düşünerek hareket ediyoruz. Onları geliştirecek ve ileriye taşıyacak her çalışmanın içerisinde yer alıyoruz ve almaya devam edeceğiz.

Ayrıca unutmamalıyız ki, öğrencilerimizin karnesinde gördüğümüz notları tek başına onların başarı kıstasları değildir. Öğrencilerimizin, tatili en iyi şekilde değerlendirerek, en verimli şekilde geçirmelerini temenni eder, iyi tatiller dilerim.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.