Merhaba, bugün 22 Ocak 2019 Salı
MENÜ
Öğrencilerin tek adresi; Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi"Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde öğrencilerin sömestr tatilini hem eğlenerek, hem de eğitimlerine katkıda bulunularak geçirmeleri sağlanıyor "

Gençlik Merkezi’nde eksik kaldıkları derslerden ek ders alarak akademik anlamda başarıyı hedefleyen öğrenciler, tiyatro ve sinema gösterimleri ile de boş zamanlarını eğlenerek değerlendiriyorlar.

ÖĞRENCİLER TATİLİ VERİMLİ DEĞERLENDİRİYOR

Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde sömestr tatiline giren öğrencilerin boş zamanlarını verimli değerlendirebilmelerine yönelik olarak; origami, bilgisayar kullanımı, kitap okuma saati, etüt ve ödev saati ile öğrencilerin eksikleri değerlendirilerek ikinci döneme hazırlanıyorlar.

TİYATRO VE SİNEMA GÖSTERİMLERİ YAPILIYOR

Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde öğrencilerin akademik eğitimlerinin yanı sıra sosyal ve kültürel etkinlikler de düzenleniyor. Öğrencilerin boş zamanlarını eğlenerek ve sosyalleşerek geçirmeleri amacıyla Gençlik Merkezi’nde sinema ve tiyatro gösterimleri gerçekleştiriliyor.  Bu kapsamda Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’ndeki öğrenciler,  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Marmaraereğlisi Belediyesi’nin ortak organize ettiği, Marmaraereğlisi Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelenen “Alaaddin'in Sihirli Lambası” adlı çocuk tiyatro oyununu izlediler. Tiyatroda gönüllerince eğlenen öğrencilere oyun sonrası çikolata ve balon hediye edildi.

Öğrencilerin yoğun bir eğitim öğretim dönemi geçirdiğini belirten Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan; “Marmaraereğlisi Belediyesi olarak eğitim ve kültüre her zaman çok büyük önem verdik. Gençlik Merkezi’mizde öğrencilerimizin yarıyıl tatilini hem eğlenerek hem de eğitimlerine katkıda bulunarak geçirmelerini sağlıyoruz. Bu kapsamda uzman eğitmenlerimizle sömestr tatiline özel kurslarımız mevcut. Öğrencilerin sosyalleşmesi amacıyla da tiyatro ve sinema gösterimleri sunuyoruz. “diye konuştu.

 

 

 

 

 

HABER GÖRSELLERİ
Öğrencilerin tek adresi; Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi
Öğrencilerin tek adresi; Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi
Öğrencilerin tek adresi; Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi