Merhaba, bugün 23 Şubat 2019 Cumartesi
MENÜ
Öğrenciler için her şey Gençlik Merkezi’nde"Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde devam eden ücretsiz yaz kurslarına öğrenciler yoğun ilgi gösteriyor. Akademik ve sosyal etkinliklerin bir arada verildiği yaz kurslarında öğrenciler hem okul dönemine hazırlanıyorlar hem de sosyal ve kültürel etkinliklere katılıyorlar."

6 BRANŞTA KURS AÇILDI

Matematik, İngilizce, Bilgisayar, El İşi Aktiviteleri, Karete ve Görsel sanatlar alanlarında açılan kurslara öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

2-3-4-5-6-7-8. sınıfa geçen tüm öğrencilere yönelik açılan ücretsiz kurslara katılan öğrenciler yaz tatilini iyi değerlendirerek hem derslerinde kendilerini geliştiriyor hem de sanatsal ve yaratıcılık yeteneğini geliştirici kurslarla kendilerini geliştiriyorlar.

ÖĞRENCİLERDEN YOĞUN İLGİ

Öğrencilerin yaz tatilini Marmaraereğlisi Belediyesi Gençlik Merkezi’nde ücretsiz kurslarla en iyi şekilde değerlendirdiğini dile getiren Başkan Uyan; “Yaz döneminde Gençlik Merkezi’mizde öğrencilerimiz için kendilerini geliştirebilecekleri, derslerinde eksikliklerini tamamlayabilecekleri kurslar açtık. Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin her alanda kendilerini geliştirebilmeleri için tüm imkânları sağlıyoruz. Gençlik Merkezimiz 15 kişilik özel sınıfları, akıllı tahtaları, son teknoloji bilgisayarları ve tüm modern donatıları ile öğrencilerimizin hizmetinde. Şuan yaklaşık 130 öğrencimiz kurslarımıza devam etmekte. “dedi.

Marmaraereğlisi Belediyesi ücretsiz yaz kursları 7 Eylül’de sona erecek.

HABER GÖRSELLERİ
Öğrenciler için her şey Gençlik Merkezi’nde
Öğrenciler için her şey Gençlik Merkezi’nde